KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13967092
nr 1396 7092
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1966, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:27:47
9/5 17:08:36
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren